• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

10 Kasım 2018

VANLI ARVASİ ESENYURT MECLİSİNE ADAY

Abdülkahhar ARVASİ ESENYURT’TA MECLİS ÜYELİĞİNE  ADAY

Vanın kanaat önderlerinden  Abdulkahhar Arvasi çok sayıda seveni ve STK başkanı ile geldiği Esenyurt AK Parti ilçe teşkilatında meclis üyeliği adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Van’ın ,İstanbulun ve Esenyurt’un sevilen isimlerinden biri olan  Vanın kanaat önderlerinden Abdulkahhar ARVASİ İstanbul’un Esenyurt ilçesinden AK Parti Belediye meclis üyeliğine başvurdu. Çok sayıda seveni ve kanaat önderi ile Cuma Namazı sonrasında ilçe teşkilatına gelen Arvasi, burada İlçe Başkanı Yasir Çelik ve İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Şengezer ile görüşerek dosyasını teslim etti.

         Abdülkahharr ARVASİ ;  ‘Recep Tayyip Erdoğan’ın partisi AK Parti’de siyaset yapmak gerçekten benim için çok değerli. İlçe Başkanımız Yasir Çelik ve Aydın Şengezer’e desteklerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin’ dedi.

Abdülkahhar ARVASİ Başvuru yaparken  İlçe Başkanı Yasir Çelik ; Arvasi’nin sevilen bir isim olduğunu belirtti.Arvasi’ye  başarılar dilerim.dedi.

Abdülkahhar ARVASİ; Bu Gün Akpartiden Meclis Üyesi Aday Adayı Başvurusu Yaptım İlçe Başkanımız Sayın Yasir Çelik Teşkilat Başkanımız Sayın Mehmet Aydoğdu ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Aydın Şengezer ilçe Yönetim Kurulu Sayın Murat Özdene Meclis Üyesi Sayın Abdurahman Teymur İlgi Ve Alakaları İçin Teşekür Ederim Beni Yalnız Bırakmayan Çok Değerli Dostlarım Kanaat Önderlerine Teşekür Ederim dedi.

Haber:Ayşegül SARICA

src haber -src ajans

Etiketler: » » » » »
Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?