• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

The Majesty of Vue.js 2 (Türkçe)

Vue.js 2 Majesteleri (Türkçe) kitabına 9 yeni bölüm ilavesi yapıldı. Artık tam 253 sayfa!

The Majesty of Vue.js 2 (Türkçe)

Bu kitap hızla yayılmakta olan Javascript Framework Vue.js yolunda size rehberlik edecektir!

Bu kitabın sonunda, hızlı ön uç uygulamaları oluşturabilir ve Vue.js 2 entegrasyonu ile mevcut projelerinizin performansını artırabilirsiniz.

 

Kitap Hakkında

Bu kitap, 1300’den fazla satılan Vue.js’in Majesty’nin büyük bir özenle Türkçe’ye tercüme edilerek güncellenmiş halidir ve Vue.js çerçevesinin ilk ve en iyi öğrenme kaynakları arasında sayılmıştır. Kitap, Vue.js 2 değişikliklerini takip edebilmek için sürekli güncellenecek ve yeni bölümler uzun süre eklenecektir.

Bu kitap Vue.js öğrenmeye ilgi duyan herkese hitap ediyor. Vue.js’i kullanan geliştiriciler ve Vue.js’i zaten kullananlara ve bilgilerini genişletmek isteyenler için yararlıdır. Vue.js 2’ye geçmek isteyen geliştiriciler için de yararlıdır.

Bu kitap gelirinin %20’si Vue çerçevesiyle yaptığı mükemmel çalışmayı desteklemek Evan You’ya bağışta bulunulur.

Bu kitap Vue.js adlı hızla yayılmakta olan Javascript Framework yolunda size rehberlik edecektir!

Bir süre önce, Laravel ve Vue.js temelli yeni bir proje başlattık. Vue.js ‘kılavuzunu ve birkaç eğitici materyali okuduktan sonra, web’deki Vue.js ile ilgili kaynak eksikliği keşfettik. Projemizin gelişimi sırasında çok deneyim kazandık, kazandıklarımızı dünyayla paylaşmak için bu kitabı yazma fikri geldi. Vue.js 2 çıktığına göre, tüm örneklerin ve bunların göreli içeriğinin yeniden yazıldığı ikinci bir sürüm yayınlayarak kitabımızı güncelleme zamanının geldiğine karar verdik.

Kitap, tüm örneklerin herkese yeterli rehberlik sağlayacak kadar ayrıntılı biçimde anlatıldığı gayri resmi, sezgisel ve kolay takip edilen bir formatta yazılmıştır. Temel bilgilerle başlayacağız ve birçok örnek vue.js 2’nin en önemli özelliklerini ele alacağız.

Kod öğrenmenin en iyi yolu kod yazmaktır, bu nedenle bir çok bölümün sonunda sizin için bir şey öğrenip kendiniz öğrendiklerinizi test etmeniz için bir egzersiz hazırladık. Vue 2 için yapılan alıştırmaları ve çözümleri de güncelledik ve Vue.js hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmak için bunları mümkün olduğunca çözümlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu kitabın sonunda, hızlı ön uç uygulamaları oluşturabilir ve Vue.js entegrasyonu ile mevcut projelerinizin performansını artırabilirsiniz.

Bu kitap kim içindir?

Modern web geliştirme öğrenmek için zaman harcayan herkes Bootstrap, Javascript ve birçok Javascript çerçevesi gördü.

Bu kitap, hafif ve basit bir Javascript çerçevesi öğrenmek isteyen herkes içindir.

Aşırı bilgi gerekmez, ancak HTML ve Javascript’i tanımak iyi olur. Bir dize ile bir nesne arasındaki farkın ne olduğunu bilmiyorsanız, belki önce biraz araştırma yapmanız gerekebilir.

Bu kitap, zaten Vue.js’teki yollarını bilen ve bilgilerini genişletmek isteyen her okuyucu için de yararlıdır.

Yazarlar Hakkında

Alex Kyriakidis

Alex Kyriakidis

Alex Kyriakidis is an ambitious, award winner developer, software engineer perfectionist and currently addicted to Laravel and Vue.js. He has worked with several teams delivering high quality cross-platform applications, APIs and websites.

Alex spends his time learning cutting edge technologies every day, striving to make the best developer out of himself.

Sinan Eldem

Sinan ELDEM
1981 doğumludur.

1999 yılından bu yana web uygulamaları geliştirmektedir.

Şubat 2012’den bu yana web yazılım geliştirmede kullandığı Laravel Framework’ün Türkiye’de yaygın kullanılmasına yardımcı olabilmek adına, öncelikle kişisel web sayfasında Laravel’e ilişkin makaleler yazdı, ardından Laravel Türkiye web sayfasını kurdu ve burada oluşturduğu ekip aracılığı ile Laravel’in dokümantasyonunun Türkçe’ye çevirilmesini sağladı.

Çevirilerine ve freelance projelere devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk sahibidir.

Kostas Maniatis

Kostas Maniatis

Kostas was Alex’s apprentice but now has become an aspiring web developer and the arch nemesis of his former master. Currently, he runs vuejsfeed.com and is a core member of Vuedo.

Kaynak:leanpub.com

Etiketler: » » » » » »
Share
947 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?