• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

“Yaşamın Kenarında Bir Kadın” Yazar Eda URHAN

“Yaşamın Kenarında Bir Kadın”

Denizlili yazar Eda Urhan, Denizli Kitap Fuarı’nda MS hastalığını anlattığı kitabı “Yaşamın Kenarında Bir Kadın”ı okurları için imzalayacak.

Yazar Eda Urhan, DENİZLİ Kitap Fuarı’nda MS hastalığını anlattığı kitabı “Yaşamın Kenarında Bir Kadın”ı okurları için imzalayacak.

“Arkadaşım” dediği MS (Multipl Skleroz) hastalığıyla 13 yılını kaleme aldığı “Yaşamın Kenarında Bir Kadın” adlı kitabını piyasaya çıkaran ve büyük beğeni toplayan Denizlili yazar Eda Urhan, okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Urhan, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez açılan Ege’nin en büyük kitap fuarı olan 1. Denizli Kitap Fuarı’nda düzenlenecek olan imza gününde kitabını okurları için imzalayacak. Denizlili yazar Urhan, 2-3-9 Nisan tarihlerinde EGS Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki kitap fuarında sizleri bekliyor olacak.

MS’in merkezi bir sinir sistemi hastalığı olduğunu ifade eden Yazar Eda Urhan, “Ben 13 yıllık bir MS hastası olarak yaşamın kenarında bir kadınım. Bugün çok iyi olabiliyorsam, yarın ya da diğer günler atak geçiren bir hasta olabilirim. MS benim arkadaşım. Onunla yaşamayı öğrendim. Arkadaşım MS ile geçirdiğim günlerimi, çektiğim acılarımı yazarak sessizce kaleme alıp haykırdım” dediği kitabını bir çok ünlü yazarın da katılacağı fuarda sevenleri için imzalayacak.

Etiketler: » » »
Share
1121 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?