• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Yazar Sibel ÇAKCAK ve Kitabı SANDIK

Sibel Çakcak Kimdir ?

Sibel Çakcak 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi . Dört çocuklu Uşak’lı bir ailenin üçüncü evladı olan Çakcak , Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur . İlkin şiirle başlayan edebiyat yolculuğu zaman zaman deneme ve hikaye tarzıyla çeşitlense de ilk göz ağrısı şiirden asla vazgeçmemiştir . Kocaeli Kadın Şair ve Yazarlar Platformu üyesi aynı zamanda da 2013 yılında açılan Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Gebze Şubesi gönüllülerindendir . Bir dönem dernek bünyesinde öğrencilere yazarlık atölyesi ve diksiyon dersleri vermiştir . Kocaeli  Gebze’de yayınlanan Yerel Gebze Gazetesi’nin internet köşesinde yaklaşık üç yıldır şiir ve deneme tarzındaki yazılarına devam eden yazarımız resim sanatıyla da ilgilenmekte , halen ikamet etmekte olduğu bu bölgede düzenlenen karma resim sergilerinde rapido, kara kalem , kuru ve yağlı boya tablolarıyla yer almaktadır .

‘’ Sandık’’ adını verdiği denemelerinden oluşan bu ilk kitabıyla okuyuculara merhaba diyen şair ve yazarımız , insan sevgisiyle çıktığı hayat yolunda dokunabildiği her güzel yüreğe sımsıcak tebessümler bırakabilme sevdasında .

Denizin martıların şehrinde başlayan hayat hikayesi şimdi sırasıyla rüzgarın ve umudun şehrinde , öyleyse bir acı kahvenin eşliğinde buyurun sevgili dostlar sıcacık muhabbete !..  

Etiketler: » » » »
Share
8 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?