• Ender Gül Anaokulu
  • nartanem anaokulu
  • eso erhan sarıca okulları

logo

Yazar Yahya Karakurt Okullarda Söyleşilerde

Yazar Yahya Karakurt Okullarda İmza Gününde

Yazar Yahya KARAKURT Okullarda imza günü düzenledi. Öğrencilerle sohbet etti, kitaplarını imzaladı.
Esenyurt’ta Yazarlar Okulda Projesi kapsamında eğitimci yazar Yahya KARAKURT Emine Seviye Divrik Ortakulu’nda öğrenciler ile söyleşi düzenledi ve kitaplarını imzaladı. Yahya KARAKURT´a ve etkinlikte emeği geçen Türkçe zümremize teşekkür ediyoruz.

Yahya Karakurt Beylikdüzü Bizimkent İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere kitabı ve yazarlık süreci hakkında bilgi verdikten sonra onların ufkunu açacak söyleşisini gerçekleştirdi. Keyifli etkinlik imza ile son buldu.


Eğitimci – Yazar Yahya KARAKURT´un çok ilgi toplayan ve kitapçılarda raflarda yerini alan fantastik roman tarzındaki ilk kitabı “Labirentin Gölgesinde” okulumuz öğrencileri tarafından da çok beğenildi. Kitabının öğrencilerimiz tarafından bu kadar çok beğenildiğini duyan Yahya KARAKURT, “Yazarlar Okulda” projesi kapsamında okullarda olacak ve kitaplarını imzalayacak. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Eğitimci Yazar Erhan SARICA; Yazar Yahya KARAKURT´un ilk kitabı “Labirentin Gölgesinde” Esenyurt’taki öğrenciler tarafından çok beğenildi. Kitabın Esenyurtlu öğrenciler tarafından bu kadar çok beğenildiği haberini alan Yahya KARAKURT, “Yazarlar Okulda” projesi kapsamında Esenyurt okullarında olacak ve kitaplarını imzalayacak.öğrencilerimiz adına Kendisine çok teşekkür ediyorum Başarılarının devamını diliyorum dedi.

 

Yerli ve milli markamız

“src esenyurt”

Etiketler: » » » »
Share
478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?