• Ender Gül Anaokulu

logo

18 Mayıs 2018

Yedi Düvele karşı, Erdoğan ile Güçlü, Bağımsız Türkiye..

Fuat Nesip Nalcıoğlu

Yedi Düvele karşı,
Erdoğan ile Güçlü, Bağımsız Türkiye..

Yedi asır yarımküremize egemen olmuş, 7 yüz yıl dünyayı adilane bir şekilde yönetmiş, biz Türklerin güçlenmesinden, dünyada bazı güçler rahatsız oluyor.
1. Dünya savaşının üzerimizde yarattığı kötü koşulları ganimet sayan güçler, asırlarca egemen olduğumuz topraklarımıza, azgınca saldırılar başlatarak, topraklarımızı işgal etmeye başlamışlardı.
Milletimiz ulu önder Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde, topyekün bir mücadele başlatıp, şu andaki Türkiye Cumhuriyeti sınırlarını oluşturan topraklarımızı düşman işgalinden kurtarabilmişlerdir.
Atatürk 1932 yılında, Atatürk’e hayranlığını gizlemeyen, o zamanın ABD kara kuvvetleri komutanı olan Mac Arthur’u İstanbul’da kabulünde, Mac Artur’la baş başa görüşmede Mac Arthur’a söylediği, ‘ömrüm elverirse, Kerkük’ü, Musul’u, Süleymaniye’yi, Akdeniz ve Ege’deki adaları, Selanik de dahil batı Trakya’yı kendi topraklarımıza katacağım.’ sözünden sonra, Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen güçler, Türkiye’deki uşaklarını da kullanarak, Atatürk’ü ölüme götürecek sürecin başlangıcını hazırladılar. Bunu yazarken bazı çevrelerce afaroz edileceğimi bildiğim için bu konuyu, bu günlük daha fazla ilerletmeyeceğim.
Türkiye Atatürk’ten sonra batının güdümünde, güçsüz ve cılız bir ülke olarak, geri kalmışlar sınıfında süründürülmüştür. Taki 1950’li yıllardan sonra Menderes ve arkadaşlarının Türkiye’yi bırakıldığı geri kalmışlık girdabından kurtarma girişimleri başlatmalarına kadar. Ama ne yazık ki ayni karanlık güçler, yine Türkiye’deki uşaklarını da kullanarak, Menderes ve arkadaşlarını acımasızca idam ettirip, Türkiye’yi yine kendi güdümlerinde güçsüz ve cılız bir şekilde, geri kalmışlık girdabında kalmasına sebep olmuşlardır.
Türkiye 1980’li yıllarında rahmetli Turgut Özal liderliğinde tekrardan, bu karanlık güçlerin boyunduruğundan kurtulmaya çalışsa da, ayni hazin sonu rahmetli Turgut Özal’a da hazırlamışlardı.
Bu kez Türkiye, cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde, kalkınma ve güçlenme hamlesiyle, dünyanın ilk 20 ekonomisi arasına girmeyi başarırken, İMF’nin ve diğer karanlık güçlerin boyunduruğundan kurtulurken, bu kez ayni karanlık güç odakları, ülke içindeki uşaklarını da kullanarak, 17-25 Aralık sürecinde cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışarak, başarısız olunca da, 15 Temmuz darbe girişiminde de suikast düzenleyerek, ortadan kaldırmaya çalışmışlardır.
Türk halkı, cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde, hem darbeyi, hem de suikastçıları etkisiz kılmış, liderleri cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmıştır.
Karalamalarla, darbelerle ve suikast girişimleri ile başarılı olamayan, ayni karanlık güçler, bu kez yine, ülke içindeki uşaklarını da kullanarak, 24 Haziran seçimlerinde, sayın Recep Tayyip Erdoğan’a karşı şer cephesinde buluşmuşlardır.
Recep Tayyip Erdoğan’nın güçlü liderliğinde Türk halkı, Türkiye’nin gelişip güçlenmesini istemeyen, arkalarında karanlık güçlerin bulunduğu yedi düvele karşı mücadele etmektedir. 24 Haziran’da cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı güçlü bir şekilde tekrardan seçerek, mücadeleyi önemli bir noktaya taşıyacaktır. Türkiye 24 Haziran’dan sonra bu karanlık güçler ve maşalarıyla daha güçlü bir mücadele yapma noktasına çıkacaktır.
24 Haziran seçimlerinde Türkiye lideri sayın Erdoğan’a sahip çıkacaktır.

Etiketler: » »
Share
790 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?