• src nakliyat
  • SERHAT KIRTASİYE&KİTABEVİ ESENYURT
  • SRC SİGORTA

logo

Zayıflatan Mucize Nescafe

Nescafenin Zayıflatıcı Mucizesi

Nescafe Kaç Kalori

Formunu korumak isteyen kişilerin nescafeyi doğru ölçek ve usuller de tüketildiğinde kilo aldırmayacağını biliyor muydunuz? Nescafenin ham maddelerinden biri olan kahve çekirdekleri  kilo aldırmıyor ve kalori açısından da oldukça düşüktür.  Nescafedeki kahve çekirdeklerinin kalori miktarı yok denecek kadar azdır ve fazla katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan nescafe kilo aldırma etkisi ise konusunda etkileri yok denecek kadar azdır.

Sade Nescafe Kaç Kalori

Üretim aşamasında, gerekse tüketim aşamasında nescafe içeriğinde katkı maddeleri bulunması şeker, süt tozu, krema ya da çikolata ile birlikte tüketilmesi kilo alınmasına neden olmaktadır. Kilo almak istemeyenlere nescafe içerken ufak birkaç önerimiz olacak nescafeyi sütlü içecekseniz nescafe ile birlikte içeceğiniz sütün tam yağlı olmamasına dikkat ediniz. Yine şeker yerine esmer şeker kullanmalı ve yanında çikolata benzeri gıdalar tüketmemelisiniz. Nescafe sade olarak tüketildiğinde sadece 12 kaloridir. Bunun dışında 3’ü 1 Arada nescafe 78 kaloridir. Tam yağlı süt ile içilen nescafe 60 kaloridir.

Kilo Kontrolü İçin Nescafe

Günde 3 fincandan fazla kahve tüketmeyin. Yanında  yağlı süt kullanmayım. için az yağlı veya yarım yağlı sütlü nescafe tercih edilirse nescafe kilo yapar mı sorusuna hayır diyebiliriz. Yardımcı malzemeler kullanılmadan hazırlayarak içtiğiniz nescafe, kilo vermeye de yardımcı olur.   Bu nedenle nescafenin kilo alma konusunda riskleri yok denecek  kadar azdır. genişlemesine yol açarak daha fazla yemek içme isteğini ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle günde üç fincandan fazla  nescafe ve kahve tüketilmemelidir.

DİLEK SOYAK

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
1829 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI